Automilan Sp. z o.o. S.K.
ul. Błońska 12 lok. 23, 05-800 Pruszków
tel. Artur 508 808 108, Mariusz 508 808 908
email: office@automilan.pl

CIĄGNIKI NACZEPY CIĘŻARÓWKI OSOBOWE CZĘŚCI INNE
 O FIRMIE
 WARUNKI WSPÓŁPRACY
 LEASING - KREDYT
 DOJAZD
 KONTAKT


POLECANE OFERTY

Actros 1845
2013   108.800 PLN

XF E-6 SSC
2015   149.800 PLN


POJAZDY DO
WYNAJĘCIA

Warunki współpracy

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo współpracujemy z kancelarią prawną, która przygotowuje, redaguje i sprawdza wszelkie dokumenty podpisywane pomiędzy klientem a naszą firmą.

Przed sprowadzeniem do kraju każdy samochód jest sprawdzany w Europejskim Rejestrze Pojazdów w celu wykrycia ewentualnych wad prawnych (brak wyrejestrowania, kradzież, zastaw bankowy).

Po dokonaniu wyboru przez klienta przystępujemy do podpisania umowy wynajmu/ sprzedaży, w której zawarte są wszystkie szczegóły transakcji, a następnie omawiamy warunki finansowe

Firma Automilan proponuje również opcję rezerwacji wybranego pojazdu, w ramach której podpisywana jest wstępna umowa wynajmu/ sprzedaży oraz wpłacany zadatek/rezerwacja.
W przypadku kiedy klient stara się o leasing lub kredyt i z przyczyn od niego niezależnych dostanie odmowę finansowania, zostawiony zadatek zostaje zwrócony w całości klientowi.

Posługujemy się również specyfikacją samochodu, w której zawarty jest opis wyposażenia dodatkowego i rzeczy, które przynależą do danego samochodu.

Ostatnim dokumentem jest protokół zdawczo odbiorczy, na podstawie którego, klient może sprawdzić, czy wyposażenie zawarte we wcześniej omawianej specyfikacji zgadza się ze stanem rzeczywistym przy odbiorze auta.


ciężarówki, naczepy, przyczepy, samochody osobowe, części samochodowe